Yataklarda koltuklar gibi sürekli kullanmak zorunda kalıyoruz. Elbise değişir gibi sürekli yatak değiştiremediğimiz için, doğal olarak yataklarımız kirlenmekte ve zamanla yatağımızda mikroplar üremektedir. Ne kadar temizlik tutarsak tutalım, vücudumuzdan akan terler bir şekilde akar böceklerini ve mide böceklerini beslemektedir. Bu tür böcekler gözle görülmese de, önlem alınmadığı taktirde ileride çok ciddi hastalıklar ortaya çıkarabilir. Alerjik reaksiyonu tetikleyen bu böcek türleri, genelde buharlı temizlik sayesinde yok edilebilir.

Yatak yıkama – Biz yatakları nasıl temizliyoruz?

Yatak yıkama şirketi olarak, yerinde yatak yıkama işlemini ilk önce yatağın süpürülmesiyle başlıyoruz. Yatak yüzeyinde tozlar süpürülerek yatak yüzeyi temizlenmelidir.

Yatak yüzeyindeki tozların alındığından emin olunduktan sonra, yatak dört taraflı buharlı temizlik makinesi yardımıyla dezenfekte edilmelidir. Buharlı temizlik sayesinde yatakta oluşan toz böcekleri ( Akar, Mite ) Yok edilmektedir.

Yatak buharla dezenfekte edildikten sonra, artık sulu ve köpüklü yıkama hizmetine hazır hale gelmiş demektir. Evde kullandığımız marka olarak bilinen ve ağır kimyasal maddeler içermeyen temizlik maddeleri su ile karıştırılır ve köpürtülür. Sünger yardımıyla köpüklü su şeklinde yatak ovularak kirlerin iyice yumuşaması sağlanır. Leke olan kısımlara yoğun bir şekilde tekrar buhar tutulur. Yıkama aşamasında çok yoğun temizlik maddeleri kullanmamaktayız. Siz değerli müşterilerimizi, temizlik maddelerini solumak durumunda bırakmamak için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz.

Yatak yıkama ve vakumla

Yatak yıkama işlemi tamamlandıktan sonra 5 dakika gibi bir süreç beklenmelidir. Daha sonra profesyonel temizlik vakum makinesi yardımıyla yatak yüzeyindeki kirli köpüklü su vakumlanarak çekilir.

Yatak yıkama – Kuruma süreci

Çift kişilik yatak ve tek kişilik yatak yıkama süreci ortalama 60 – 90 dakika sürebilir. Kuruma süreci ise, ortalama 4 ile 8 saat arasında kurumaktadır.

Yatak yıkama – Yatak yıkama fiyatları

Yatak yıkama fiyatlarımız değişim göstermektedir. Semt ve mahallelere göre mesafe uzaklığı yatak yıkama fiyatlarını etkilemektedir. Yatak yıkama fiyatları hakkında detaylı bilgiye sabit ve Cep telefonu hattından 7/24 bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir