Söz konusu kaliteli bir koltuk yıkama ise doğru adrestesiniz. En ince detaylara kadar koltuk temizliği ve stor perde temizliği yapılmaktadır. Endişelenmenize gerek yok biz varız. Kaliteli temizlik hizmeti bir telefon kadar yakın size. Başka yerlerde aramayın koltuk yıkamacı. Bursa’da en iyi koltuk yıkamacı olarak biz varız. Kirli koltuklarla baş etme yollarını biliyoruz. Sizi bu zahmetten kurtarıyoruz İstanbul’da en iyi koltuk yıkama firması tavsiye niteliğinde bir firma olarak çözüm ortağınız. Bursa koltuk yıkama şirketlerinde liste başıyız. Gelelim evde koltuk yıkama nasıl olur? Aslında evde koltuk yıkama belki size basit gelebilir ama bildiğini gibi o kadar kolay değil. Koltuk temizliği ev hanımlarının özen gösterdiği ve koltuk nasıl silinir? Diye sorarlar birbirlerine. İş başa düşünce herkes kendince bir uzman kesilir ama sonunda kaş yapayım derken göz çıkarmada var işin içinde.

 

KONFOR Halı ve Koltuk yıkama firması olarak; kanepe ve koltuk takımlarınız ne marka olursa olsun, KONFOR Halı ve Koltuk servisimizin birinci sınıf işçilik ve son sistem koltuk yıkama makinaları ile evde koltuk yıkama servisimizle KONFOR Halı ve Koltuk yıkama firması olarak size anti-bakteriyel bir temizlik hizmeti sunuyoruz.

 

KONFOR Halı ve Koltuk Yıkama İle Koltuklarınız İlk Günkü Gibi Olacak!

 

KONFOR Koltuk Yıkama Aşamalarımız;

Kanepe ve koltuklarınız ilk öncelikle KONFOR Halı ve Koltuk yıkama firmamızın yüksek emiş gücüne sahip sanayi tipi koltuk yıkama makinaları ile vakumlanarak kumaşlarındaki tozlarından arındırılır. Koltuk kumaşı detaylı şekilde incelenerek, kumaşa uygun özel karışımlı koltuk yıkama şampuanı ve yıkama şekli belirlenir. Ardından kanepe ve koltuklarınız, özel karışımlı koltuk yikama şampuanı ve şebeke suyu ile karıştırılarak elde edilen leke çıkarmada da etkili olan ilaçlar eklenerek profesyonel koltuk yıkama makinası eşliğinde önce hafif bir şekilde ıslatılarak, kumaşındaki kirlerin ve deine işleyen lekelerin yumuşatılması sağlanır.

KONFOR Halı ve Koltuk yıkama 2019 Bahar Kampanyası Başladı! Hemen şimdi arayın, kısa süreli KONFOR Halı ve Koltuk yıkama fiyatları ile gerçek temizlikle tanışın.

KONFOR Halı ve Koltuk yıkamaservisimizin deneyimli elemanları nihayi yıkama işlemine geçmeden önce kumaştaki aşırı kirli ve lekeli yüzeyleri özel kir ve leke sökücülerle kumaşın zarar görmeyeceği şekilde hassasiyette ve hafif darbelerle fırçalar. Ardından son yıkama işlemine geçilir. Son yıkama işlemi ile koltuğun bütün kumaş kaplı yüzeyleri sanayi tipi koltuk yıkama makinasıyla püskürtme ve yüksek emiş gücüne sahip sistem eşliğinde yıkanarak antibakteriyel ve en önemlisi ilk günkü haline gelecek şekilde canlı görünümüne dönmesi sağlanır. Son yıkama işlemi biten koltuğun, son kontrolü yapılır, çıkmayan inatçı lekeler ya da sorunlu bölgeler bulunuyorsa tekrar müdahalede bulunulur ve KONFOR Halı ve Koltuk yıkama firmamızın çalışanlarının koltuk yıkama işlemi sona erer.

KONFOR Halı ve Koltuk yıkama Yıkama Hizmetlerimiz:

 • Yerinde Koltuk Yıkama
 • Evde Koltuk Yıkama
 • Yerinde Halı Yıkama
 • Evde Halı Yıkama
 • Oto Koltuk Temizleme
 • Araç Koltuğu Yıkama
 • Oto Koltuk Yıkama
 • Yerinde Oto Koltuk Yıkama
 • Evde Oto Döşeme Temizleme
 • Cami ve Mescit Temizliği
 • RestoranTemizliği
 • Cafe Temizliği
 • Koltuk Temizleme
 • Sandalye Yıkama
 • Sinema Temizliği
 • Konferans Salonu Temizliği
 • Antik Halı Yıkama

 

KONFOR Halı ve Koltuk yıkama: Yerinde / Evde Koltuk Yıkama Nedir?

KONFOR Halı ve Koltuk yıkama firmamızın hizmeti olan yerinde koltuk yıkama, koltuk takımları, çekyat, kanepe ve sandalyeler için evler, iş yerleri ya da kamu binalarında verdiği temizlik hizmetidir.

Koltuğu yerinde yıkayabilmek için KONFOR Halı ve Koltuk yıkama firmamızın; özel ekipmanları, temizlik malzemeleri ve yerinde koltuk yıkama konusunda tecrübelerinin olması gerekir. Yerinde koltuk yıkama fiyatları, firmalar arasında verilen yıkama hizmetinin kalitesine doğru orantılı olarak değişmektedir.

Yerinde Koltuk Yıkama Yöntemleri

Koltuğunuzun kullanım yoğunluğuna ya da ne kadar kirlendiğine bağlı olarak yerinde koltuk yıkama yöntemleri, değişiklik gösterebilir. En sık tercih edilen yöntemleri, 5 ana kategoriye ayrılır: şampuanlama, buharla yıkama, köpükle yıkama. Seçilen yöntem ne olursa olsun KONFOR Halı ve Koltuk yıkama firmamız, temizlenecek tüm koltukları önce yüksek vakumlu koltuk yıkama makinesi ile vakumlamaktadır.

Şampuanlama ile Yerinde Koltuk Yıkama

Şampuanlama içeren yerinde koltuk yıkama yöntemi, muhtemelen en az etkili yöntemdir. Koltuk yıkama makinesi kullanılarak koltuğa, özel şampuanlar uygulanır. Daha sonra vakumlama ile özel koltuk yıkama şampuanı, koltuktan çekilir. Koltuk yıkama şampuanı veya deterjanı, parlatıcı ve parfüm içerdiğinden dolayı koltuklar güzel görünmekle kalmaz, ayrıca hoş kokarlar. Ancak derinlemesine bir yerinde koltuk yöntemi olmadığı için etkisi sınırlıdır.

Buharla Yerinde Koltuk Yıkama

Buharlı yerinde koltuk yıkama, yüzeysel yıkama yöntemleri arasında en etkili koltuk temizleme yöntemidir. KONFOR Halı ve Koltuk yıkama firmamızın özel koltuk yıkama makineleri sayesinde sıcak suyla şampuan karışımı bir solüsyon koltuk yüzeyinin içine enjekte edilir. Karışım daha sonra KONFOR Halı ve Koltuk yıkama firmamızda bulunan güçlü vakum teknolojisine sahip makine ile geri çekilir ve mümkün olduğunca çok kir ve mikrobu yerinden sökerek, koltuğa olabildiğince temiz ve güzel kokulu halde bırakır.

Köpükle Yerinde Koltuk Yıkama

Köpüklü olarak yerinde koltuk yıkama yöntemi, şampuanlama ile kuru temizlemenin ara yoludur. Çok az miktarda su, köpükle birlikte kullanılır, köpük koltuğa işler ve kire yapışır. Köpük koltuğa işlediğinde tamamen vakumlanır, böylece suyun, deterjanın ve kirin çoğu çekilmiş olur.

Kuru Koltuk Temizleme

Kuru temizleme yöntemi idealdir çünkü koltuğun kurumasını beklemeniz gerekmez. Bu çeşit koltuk temizleme, koltuğun kiri mıknatıs gibi çeken bir temizlik tozuyla kaplanması ile gerçekleştirilir. Toz koltuğa işledikten sonra tamamen vakumlanır.

Otomatik Fırça ile Yerinde Koltuk Yıkama

Otomatik fırçalı yerinde koltuk yıkama yöntemi, ustalarımızın koltuğa kimyasal bir deterjan uygulanması ve döner temizleyici makina ve emici bir ped ile kirin sökülmesi ile gerçekleşir.

Fırça ile yerinde koltuk yıkama yöntemi genellikle ticari binalarda kullanılır. Diğer yerinde koltuk yıkama yöntemleri gibi evlerde kullanılmaz, çünkü derinlemesine temizlik sağlamaktan çok endüstriyel koltukları bakımı ya da temizlenmesi içindir. Evlerdeki koltukların çoğunun yapılmış olduğu elyaflara zarar verme ihtimali de vardır.

KONFOR Halı ve Koltuk yıkama : Yerinde Koltuk Takımı Nasıl Yıkanır?

Diğer koltuk yıkama firmaları gibi, KONFOR Halı ve Koltuk yıkama şirketimizin elemanları da koltukları yerinde yıkarken yıkama bir takım koltuk yıkama makinelerinden faydalanır. Temel olarak koltuk yıkama makineleri bünyesinde, su ile temizlik maddesi karışımını ısıtan dahili bir ısıtıcı bulunur. Küçük jetler temizleyiciyi koltuk üzerine boşaltır, temizleyici madde yumuşak döner fırçalarla koltuğun yüzeyinde işlev görür. Temizleyici, kir partiküllerini bulunduğu yerden yüzeye çıkarırken, emiş özelliği hem kiri hem de fazla sıvıyı çeker. Kullanılan temizleyici daha sonra boşaltılabilen bir hazneye aktarılır.

Günümüzde koltuk yıkama firmaları, koltuk yüzeyini genellikle hafif nemli bıraktığı için koltuklar bir saat içinde kurumaktadır. Bazı daha güçlü koltuk yıkama makinesi modelleri, koltuğu temizlerken kurutmak için sıcak hava kullanan ısıtma ekipmanı içermektedirler. Yüksek emiş gücüne sahip profesyonel koltuk yıkama makineleri kullanan KONFOR Halı ve Koltuk yıkama firmamız, yıkama sonrasında koltukları neredeyse kuru olarak müşteriye teslim etmektedir.